Lokalizacja

Wałbrzych to miasto zamieszkałe przez ponad 120 000 mieszkańców. To drugie po Wrocławiu miasto pod względem liczby ludności w województwie. Położony jest w południowo-zachodniej Polsce w centralnej części Sudetów Środkowych, w województwie dolnośląskim w pobliżu granic z Czechami i Niemcami.

Miasto posiada bardzo korzystne położenie komunikacyjne leży w pobliżu skrzyżowania autostrad - A4 /40 km/ i planowanej A3 /29 km/. Przez Wałbrzych przebiega droga krajowa nr 35 prowadząca z Wrocławia do przejścia granicznego z Czechami w Golińsku.

Wałbrzych to prężny ośrodek przemysłowy o rozwiniętym przemyśle budowlanym, motoryzacyjnym, szklarskim, chemicznym, włókienniczym, odzieżowym, spożywczym. Szczególnie rozwinięty jest przemysł ceramiczny oraz przemysł motoryzacyjny. W mieście funkcjonuje 6 uczelni wyższych (częściowo wydziały uczelni zlokalizowanych w innych miastach). Wałbrzych pomimo przemysłowego charakteru oferuje swoim mieszkańcom szeroki wachlarz rozrywek kulturalnych – od filharmonii poprzez teatry kończąc na kinach.


Centrum Ok w Wałbrzychu położone jest przy ulicy Mazowieckiej 3.

Budynek leży w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji McDonalds i stacji paliw. Jego zaletą jest dogodne położenie komunikacyjne - bezpośredni zjazd z trasy E35 oraz jego wysoka zauważalność.

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu X przystanków komunikacji miejskiej centrum posiada dogodną lokalizację dla klientów - zarówno poruszających się samochodem jak również środkami komunikacji miejskiej.